SPORTSBALM
Sportsbalm je renomovaná nizozemská značka známá svou ucelenou řadou sportovní kosmetiky. Sportsbalm nabízí produkty pro všechny sportovce od rekreačních až po špičkové profesionály. Z cyklistických týmů zásobí či zásobila masážními emulzemi a kosmetikou například silniční stáje RadioShack, Rabobank, Saxo Bank, Team Sky a nebo cyklokrosaře týmu ...
Sportsbalm je renomovaná nizozemská značka známá svou ucelenou řadou sportovní kosmetiky. Sportsbalm nabízí produkty pro všechny sportovce od rekreačních až po špičkové profesionály. Z cyklistických týmů zásobí či zásobila masážními emulzemi a kosmetikou například silniční stáje RadioShack, Rabobank, Saxo Bank, Team Sky a nebo cyklokrosaře týmu Colnago Landbouwkrediet v čele se Svenem Nysem.
Zobrazit

SPORTSBALM  Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Energie
  Účinkem těchto výrobků je podpora krevního oběhu a prevence bolestí svalů. Doporučujeme produkty žluté řady Sportsbalm používat za mírného až teplého počasí.
 • Hřejivky
  Hřejivá řada produktů Sportsbalm je tvořena třemi různými gely a balzámy s hřejivým účinkem, z nichž každý je určen pro různé aplikace do chladného a vlhkého počasí. Vybrané složky produktů této řady prohřejí svaly a šlachy a umožní těmto tkáním optimální fungování, a to i za extrémně nepříznivých venkovních podmínek. Aktivní ingredience procházejí kůži a působí hluboko v tkáních i bez zarudnutí kůže nebo jejího jiného podráždění. Oběh a redistribuce krve v cílených svalech a měkkých tkání zvyšuje jejich připravenost na výkon. Všechny produkty červené řady zajišťují dlouhodobý hřejivý účinek a protože neuzavírají póry na kůži, poskytují jí prodyšnou vrstvu pro zachování transportu kyslíku a živin a odvodu oxidu uhličitého.
 • Regenerace
  Produkty určené k aplikaci po výkonu na uvolnění a osvěžení unavených svalů a šlach. Každý produkt má své specifické složení aktivních ingrediencí, díky kterým mohou být ošetřené mnohé problematické zóny sportovcova těla.
 • Ochrana
  Modrá série produktů Sportsbalm se skládá z několika různých specificky ochranných složek, které nejenže podporují funkce kůže, ale také ji chrání před ničivými zevními faktory.
na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 10 položek