SPORTSBALM
Renomovaná nizozemská značka sportovní kosmetiky Sportsbalm nabízí produkty pro rekreační sportovce i špičkové profesionály. Ucelenou řadu výrobků Sportsbalm používá třeba cyklistický tým Sky nebo cyklokrosaři týmu Colnago. Cyklisté ocení především velmi kvalitní masážní, ochranné a regenerační emulze pro použití před i po výkonu.

SPORTSBALM  Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Energie
  Účinkem těchto výrobků je podpora krevního oběhu a prevence bolestí svalů. Doporučujeme produkty žluté řady Sportsbalm používat za mírného až teplého počasí.
 • Hřejivky
  Hřejivá řada produktů Sportsbalm je tvořena třemi různými gely a balzámy s hřejivým účinkem, z nichž každý je určen pro různé aplikace do chladného a vlhkého počasí. Vybrané složky produktů této řady prohřejí svaly a šlachy a umožní těmto tkáním optimální fungování, a to i za extrémně nepříznivých venkovních podmínek. Aktivní ingredience procházejí kůži a působí hluboko v tkáních i bez zarudnutí kůže nebo jejího jiného podráždění. Oběh a redistribuce krve v cílených svalech a měkkých tkání zvyšuje jejich připravenost na výkon. Všechny produkty červené řady zajišťují dlouhodobý hřejivý účinek a protože neuzavírají póry na kůži, poskytují jí prodyšnou vrstvu pro zachování transportu kyslíku a živin a odvodu oxidu uhličitého.
 • Regenerace
  Produkty určené k aplikaci po výkonu na uvolnění a osvěžení unavených svalů a šlach. Každý produkt má své specifické složení aktivních ingrediencí, díky kterým mohou být ošetřené mnohé problematické zóny sportovcova těla.
 • Ochrana
  Modrá série produktů Sportsbalm se skládá z několika různých specificky ochranných složek, které nejenže podporují funkce kůže, ale také ji chrání před ničivými zevními faktory.
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky